Przyjazne uczciwe ceny to nasz priorytet ! kom. 888 537 633 axp@prodo.pl Tworzenie stron www bez kompromisów, postaw na swój wizerunek !

Strona biznesowa dla firmy co wybrać - 4.2 out of 5 based on 5 votes

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Strona biznesowa dla firmy co wybrać. Zamawiamy lub zmieniamy obecną stronę www

 

Prędzej czy później nasza firma stanie przed zadaniem wykonania strony internetowej, lub zleceniu redesign obecnej strony bo niestety strony internetowe nie są wieczne działamy w tej branży wiele lat i z własnego doświadczenia wiemy że średni czas „życia” strony to około 5 lat.

Dla czego stronę trzeba wymieniać ?

Odpowiedz jest prosta tak samo jak ze sprzętem rtv, lub samochodem wszystko się zmienia i starzeje i wymieniamy na nowszy model w przypadku stron www od strony odwiedzającego zmieniają się tendencje graficzne w tym kolorystyka na topie, design www, ogólny wygląd i działanie stron w internecie; od strony technicznej rozwój kodowania php czyli obiektowego języka programowania zaprojektowanego do generowania stron www, nowe metody optymalizacji stron pod względem SEO (wyszukiwarki często zmieniają algorytm chroniąc się przez pozycjonowanie lub nienaturalnie wysokimi pozycjami stron we wyszukiwarkach), powstają nowe systemy cms (panele zarządzania stronami www do samodzielnego wprowadzania tekstów zdjęć itd.) obecne systemy cms są uaktualniane np. pod względem bezpieczeństwa. Podsumowując zlecając wykonanie strony www muszą Państwo się liczyć z tym że to ciągła inwestycja i co jakiś czas przynajmniej w nakładzie kilku letnim trzeba będzie trzeba wykładać środki finansowe większe lub mniejsze aby storna była przyjemna i przyjazna dla odwiedzającego.

No dobrze stoimy przed wyzwaniem zamówienia nowej strony internetowej, lub zmiany obecnej na lepszą co wybrać i w którym iść kierunku ?

Język programowania html czy może animacja flash (strony animowane z ruchem, wczytywaniem zdjęć i animacyjnym otwieranie podstron) ? Wybór nie jest trudny jeszcze kilka lat temu dominowały strony animacyjne wykonywane we flash były bardzo reprezentacyjne i prestiżowe niestety na tym ich rola się kończyła po ostatniej zmianie algorytmu wyszukiwarek całkowicie nie nadają się pod pozycjonowanie bo cała strona składa się z jednego pliku wykonywalnego swf co sprawia że wyszukiwarki w ogóle nie potrafią przeglądać takiej strony i indeksować jej treści (czyli dodawać jej do swojego spisu wyszukiwania) wprawdzie stosując kilka zasad np. brak kompresji pliku wykonywalnego swf podczas jego generowania powoduje że algorytm google lepiej lub gorzej radzi sobie w zaglądniecie takiego pliku flash ale nadal pozostawia to wiele do życzenia. Uruchamianie strony flash na urządzeniach mobilnych to kolejny problem bo często takiej strony w ogóle nie widać na smartfonie lub po prostu jest blokowana, problematyczny panel administracyjny ogólnie obecnie nie zalecamy zlecania wykonywania stron we flash (animacje flash zalecamy nadal do wykonywania prezentacji bo skutecznie zastępują prezentacje wykonywane w PowerPoint, animacji na strony www, wykonywania reklam internetowych).

Zdecydowanie polecamy wykonanie strony w html która wspierana językami programowania php, java, ajax, sql są obecnie najlepszym kierunkiem do wyboru zamówienia strony www. Strony html są dobrze postrzegane przez wyszukiwarki i zarazem dobrze indeksowane. Przyjazne dla użytkownika praktycznie na każdym komputerze lub urządzeniu przenośnym dla się ją uruchomić, oraz łatwe w przeglądaniu). Dodatkowo strona internetowa html powinna posiadać panel administracyjny w trybie graficznym do samodzielnego i łatwego dokonywania zmian na stronie przez właściciela www (zmiana treści, dodawanie zdjęć, oraz dodawanie nowych podstron). Jeżeli bądą Państwo na stronie www firmy oferujacej tworzenie stron oferta firmy na wykonanie strony www powinna również zawierać responsywność strony www czyli dostosowywania się strony do urządzenia na którym jest uruchamiana (dokładniej dostosowywanie rozdzielczości) w praktyce na laptopie lub komputerze strona uruchomi się na pełnym ekranie jako duży poziomy prostokąt, na smartfonie przekształci się w wąski pasek pionowy z treściami jedna pod drugą i menu nawigacyjnym na samej górze aby jak najbardziej ułatwić przeglądanie strony odwiedzajacemu.

Podsumowując zlecenie wykonania strony internetowej dla firmy na co zwrócić uwagę i co zamawiamy:

  1. strona wykonana w html (oczywiście ze wsparciem języka php+ baza danych msql) rezygnujemy całkowicie z animacji flash na stronie,

  2. panel administracyjny cms do samodzielnych zmian na stronie,

  3. strona zoptymalizowana seo i przyjazna dla wyszukiwarek,

  4. responsywna czyli dostosowująca się do urządzenia na którym jest oglądana.

WSKAZÓWKA: obecnie najlepiej zainwestowane pieniądze i kierunek warty obrania przy zamawianiu strony internetowej to:

strona RESPONSYWNA

zamawianie zwykłej strony w html to obecnie kiepski kierunek i źle zainwestowane pieniądze, strona responsywna to taka która działa nie tylko na komputerach stacjonarnych ale potrafi dostosowywać się i poprawnie uruchamiać na urządzeniach mobilnych typu: tablety, smartfony, telefony itd. 

My wykonujemy strony internetowe nie tylko responsywne, ale również działające poprawnie pod każdym systemem operacyjnym po rewelacyjnej i przystępnej cenie, proszę zapoznać się z naszym cennikiem cennik strony responsywne (pozycja w cenniku strona PRESTIŻ).