Przyjazne uczciwe ceny to nasz priorytet ! kom. 888 537 633 axp@prodo.pl Tworzenie stron www bez kompromisów, postaw na swój wizerunek !

Adres:

PRODO Agencja Reklamowo Informatyczna
os. Lecha 129 61-299 Poznań

Telefon:

kom. 888 537 633

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje:

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy do kontaktu zapytanie nie jest zobowiązujace. Odpowiedzi udzielamy zazwyczaj  w ciągu kilku godzin, również dotyczące wycen tworzenia stron internetowych lub wykonania sklepu intenretowego.

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).

Ten formularz jest chroniony przez Aimy Captcha-Less Form Guard

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma PRODO - Agencja Reklamowo Informatyczna Dorota Duda-Mosielska, Os. Lecha 129/54, 61-299 Poznań. Dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu udzielenia Państwu odpowiedzi na przesłane pytanie.

Poznaj nas

Działamy dla Was od 2005 roku przez te wszystkie lata wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku co gwarantuje Państwu że nie znikniemy z rynku z dnia na dzień. Naszą główną działalnością jest projektowanie stron internetowych, tworzenie sklepów internetowych, oraz animacji również prezentacji flash, ale zajmujemy i rozwijamy dodatkowo w reklamie internetowej oraz poprawie wizerunku firmy. Naszą dodatkową działalnością jest obsługa informatyczna firm oraz serwis komputerowy.